משלוחים לכל אזור המרכז,השרון,הצפון והדרום

משלוח מהיר עד בית הלקוח

תקנון

       הוראות כלליות:

*פריחת הסחלב לא תקבל כפל מבצעים עם כרטיסי הנחות למינהם לדוגמא(כרטיס חבר,כרטיס אשמורת וכו) במידה ותבוצע הזמנה של כפל מבצעים היא תבוטל מיד לאחר מכן.

1.      פריחת הסחלב הינו אתר אינטרנטי המאפשר להזמין פרחים עציצים ומגוון באמצעות האינטרנט .הוראות התקנון מנוסחות בלשון זכר מטעמי נוחות ומתייחסת לשני המינים כאחד.

2.      השימוש באתר הינו אישי, לרשות המשתמש באתר בלבד ואין להעביר כל שימוש תמונה או תוכן הנרשם באתר. ללא הסכמת פריחת הסחלב

3.      כל משתמש באתר שמסר את מספר הטלפון שלו, נותן בזאת את הסכמתו לקבל דיוור ישיר מהאתר, לרבות, ניוזלטרים, מסרונים וכו..

4.      פריחת הסחלב תספק את המוצרים המוצעים באתר ישירות למשתמש או לצרכן באיכות מקסימלית וראויה על פי הבנתה ויכולותיה, בהתאם לפרחים / עציצים / חומרי גלם / מוצרים הקיימים בשוק ובשום אופן לא תהא אחראית לטיב המוצר לאחר אספקתו ללקוח.

5.      כל התמונות המוצגות באתר צולמו על ידי פריחת הסחלב בסטודיו מקצועי עם תאורה ופלורסנט, השתמש מצהיר כי ידוע לו שיכול להיות שינויים במוצרים שיסופקו בפועל,  שינויים אלה קורים עקב תקופות שונות,ומגדלים שונים.


6.      התמונות המוצגות באתר משקפות מוצר בגודל קטן עד גדול כשמופיע בתמונה תמיד הזר או העציץ הגדול מבין האופציות.

7.      פריחת הסחלב לא תישא באחריות כספית כלשהי, כלפי משתמש זה או אחר, בסכום העולה על התמורה ששולמה בפועל על ידי המשתמש.

8.      הלקוח מאשר כי זרי הפרחים והמוצרים המופיעים באתר יסופקו ללא ואזה או כלי ויהיה ניתן לרשום אותם בקטוגריה בעלות נוספת.

9.      שווים המפורסם של המוצרים שמופיעים באתר נקבע בהתאם לעונה ומצב השוק שמשתנה מעת לעת פריחת הסחלב שומרת לעצמה לעדכן את מחירי המוצרים מעת לעת.  

10. במקרים בהם יתפרסם מידע באתר או באתרים מתחרים על ידי משתמשי האתר, או במדיה אחרת, מידע שאינו נכון או אינו מדויק, פריחת הסחב לא תהא אחראית לכך בשום דרך.

11. פריחת הסחלב שומרת לעצמה את אפשרויות הזכויות להפסיק את השימוש באתר מעת לעת, ליזום הפסקות ולשדרג את האתר ואת תכניו בהתאם להחלטתה הבלעדית ואין עליה חובה כלשהי ליידע בטרם החליטה לעשות כן את המשתמשים.

12. פריחת הסחלב, לרבות מנהליה, עובדיה לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש בגין השימוש במידע או בתוכנו או בגין ביטול או הפסקת השירותים 

ביטול עסקה:

13. מאחר ומרבית מוצרינו הם חומרים "חיים" ואינם ניתנים לשימוש חוזר לאחר שמעובדים לזרי פרחים, לקוח יהיה רשאי לבטל את העסקה כל עוד המוצר שבחר לא הוכן נשזר נשתל ולא יצא לשילוח מהמחסן,ביטול העסקה בהתאם לשיקול בלעדיה היחידי של פריחת הסחלב.יחד עם הוגנות כלפי הלקוח..

14. במקרים בהם משתמש יבקש לבטל הזמנה שאושרה ויצאה בשילוח ללקוח, יגבה מחירה המלא, לרבות עלות השילוח וללא מתן החזר כספי כלשהו.

15. אין אפשרות כלל לבטל זרי פרחים או שתילות של עציצים  המוזמנים באתר מכיוון שהם נשזרים ונשתלים מיד עם אישור ההזמנה.

16. כל הפרטים האישיים שיימסרו על ידי המשתמשים לפריחת הסחלב ישמרו במאגר הלקוחות של החברה והיא תהא רשאית לעשות בו שימוש בכפוף להוראות החוק.

17. לפריחת הסחלב שמורה הזכות לעשות שימוש בפרטים שיימסרו על ידי המשתמשים במועד ההרשמה לשירותים או שיצטברו אודותם בעת השימוש באתר, על מנת ליצור קשר עם המשתמשים ולעדכן אותם במבצעים באתר או הטבות בהתאם לשיקול דעתה של פריחת הסחלב.

18. פריחת הסחלב רשאית לעשות שימוש במידע הנ"ל למטרות שיווקיות או כחלק מנתונים סטטיסטיים שנאגרים על ידה לשם שימוש אישי או  כחלק מנתונים המועברים לצד ג', בכפוף לאישור הלקוח.

19. סכום ההזמנה המינימלי שיתקבל באתר הינו 80 שח, לא כולל עלות השילוח – אלא אם יוחלט אחרת על ידי פריחת הסחלב .

20. במקרים בהם לא ניתן לספק את הפרחים המדוייקם המופיעים בתמונת הזר מסיבות של חוסר במלאי או עונתיות הפרחים הקיימים בשוק, יסופק מוצר שווה ערך ודומה ככל הניתן לתמונת המקור.

21. אלא אם צויין אחרת, המוצרים אינם כוללים את הכלים בהם הזרים מצולמים. ניתן לרכוש את הכלים בנפרד בתוספת עלות.

22. החברה מבצעת משלוחים לכל אזור המרכז, השרון וירושלים  ככל שהדבר מתאפשר לוגיסטית ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

23. במקרים בהם משתמש ביצע הזמנת מוצר באתר ומקבל ההזמנה לא היה במען שנמסר בעת ביצוע ההזמנה, שמורה לפריחת הסחלב האפשרות להשאיר את המוצר המוזמן אצל שכן קרוב, או ליד הדלת בתיאום עם הלקוח.בשיחת פלאפון או הודעת אסאמס.


24. במקרים בהם משתמש יקבל מוצר שאינו תואם את ציפיותיו,  ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, באפשרות המשתמש להחזיר את המוצר עצמאית לכתובת של אחד המחסנים של החברה כעבור 24 שעות לאחר הרכישה ולא יותר,באריזה המקורית של המוצר ולפריחת הסחלב יהיה ניתן לגבות 10 אחוז דמי טיפול מסך ההזמנה

logo בניית אתרים